Parafia Proszowice
Nie możecie trwać w bezczynności
FAQ  ::  Szukaj  ::  Użytkownicy  ::  Grupy  ::  Galerie  ::  Rejestracja  ::  Profil  ::  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  ::  Zaloguj

XXVI Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasna Góre

Skąd: Kraków-Proszowice

PostWysłany: Nie 22:47, 15 Lip 2007    Temat postu: XXVI Piesza Pielgrzymka Kielecka na Jasna Góre

6 sierpnia o godz. 6.00 rano tradycyjnie z Wiślicy po raz 26 wyruszy piesza pielgrzymka naszej diecezji na Jasną Górę. W tym roku hasło przewodniczące brzmi "Matko prowadź". Zapisy 5 sierpnia w Wiślicy od godziny 14.00. wcześniej należy pobrać odpowiedni formularz zgłoszeniowy z kancelarii parafialnej. Dokładne informacje na stronie [link widoczny dla zalogowanych] :hamster_explain:

izofix

Dołączył: 27 Mar 2007

Pomógł: 1 raz
Skąd: przychodzi dzień?

PostWysłany: Pon 20:21, 16 Lip 2007    Temat postu:

życze dobrej pogody na te rekolekcje w drodze - co by nogi nie bolały i uśmiech z twarzy nie niknął. a na postojach . . . :hamster_bath: i żeby porządkowi :hamster_ban: nie byli zbyt krzykliwi, coby słonko nie doskwierało za mocno :hamster_sweatdrop: ale też coby zimno się nie dawało we znaki :hamster_shiver: :hamster_evillaugh: :hamster_explain:

Skąd: Kraków-Proszowice

PostWysłany: Pon 22:54, 16 Lip 2007    Temat postu:

i co by umierajacych duzo nie bylo :D :D dzieki za wsparcie :hamster_smile:

Skąd: Kraków-Proszowice

PostWysłany: Pon 23:09, 13 Sie 2007    Temat postu:

Właśnie powróciłam z pielgrzymki. Zdjecia z osmiodniowego marszu oraz filmiki i nagrania mp3 na stronie pielgrzymki kieleckiej. Było super choc pogoda troszku nie dopisała pod koniec. Od koniecpola lalo codziennie a tak to slonce i upaly. gdyby ktos chcial sie wybrac w przyszlym roku to polecam grupe zolto-niebieska. :hamster_explain:

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Parafia Proszowice Strona Główna » Liturgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
  ::
fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group   ::   template subEarth by Kisioł. Programosy   ::